• ZÁKLADNÉ ÚDAJE

Počet oddelení: 6
        Telefónne číslo: 038/5372018
        Vychovávateľky:
        Zuzana Hodálová, Mgr. Linda Jamrišková, Mgr. Mária Gulišová, Mgr. Janka Mišejová, Mgr. Laura Žišková

Školský klub detí je súčasťou Základnej školy v Bošanoch. Školské zariadenie sa venuje výchove mimo vyučovania. Zabezpečuje zmysluplné využitie voľného času detí, odpočinok a rekreáciu. Plní aj vzdelávacie ciele, rozvíja nadanie detí, učí deti pracovať v kolektíve, pomáha im prekonávať problémy a má dôležitú úlohu pri prevencii negatívnych sociálnych javov. Výchovno-vzdelávacia činnosť v ŠKD sa uskutočňuje v ranných a popoludňajších hodinách v čase od 6:00 do 7:30 hod. a  od 11:25 do 16:00 hod. počas pracovných dní.

Hlavné ciele školského zariadenia:
        - výchova k správnym spoločenským návykom
        rozvoj kľúčových kompetencií
        výchova aktívneho občana
        harmonický rozvoj osobnosti
        - výchova k spolupráci

Poplatok v ŠKD je 15€/dieťa/mesiac

Poplatok sa platí prostredníctvom modulu Platby na edupage stránke. Dieťa môže navštevovať ŠKD až po zaplatení poplatku. Ak dieťa prestane z rôznych dôvodov do ŠKD chodiť, poplatok za zaplatené obdobie sa nevracia späť. Poplatok sa využíva na prevádzku ŠKD.

Viac informácii o ŠKD sa dozviete v školskom výchovnom programe.
        Činnosti  ŠKD sa realizujú v oddychovej miestnosti určenej pre hry a v 4 triedach v druhej budove školy - blok C..