| Názov školy | Základná škola, Školská 14, 956 18 Bošany |
| Adresa školy | Školská 14, 95618 B0ŠANY |
| Telefón | 038 5427235 |
| zsbosany@zsbosany.edu.sk | |
| WWW stránka | www.zsbosany.edu.sk |
| Zriaďovateľ | Obec Bošany |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | PaedDr. Jozef Kušnier | kusnierj@zsbosany.edu.sk | ||
| ZRŠ | RNDr. Jana Kontúrová | konturova@zsbosany.edu.sk | ||
| ZRŠ | Mgr. Mária Gajdošíková | gajdosikovam@zsbosany.edu.sk |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | Mgr. Janka Mišejová | misejovaj@zsbosany.edu.sk |
| pedagogickí zamestnanci | PaedDr. Dana Pecárová | pecarovad@zsbosany.edu.sk |
| Mgr. Katarína Schneidgenová | schneidgenovak@zsbosany.edu.sk | |
| ostatní zamestnanci | Marta Bezáková | |
| zástupcovia rodičov | Viera Hudecová | |
| JuDr. Ján Miškeje | ||
| zástupca zriaďovateľa | Ing. Pavel Štros | |
| iní | Ing. Roman Moravčík |
Počet žiakov školy: 427
Počet tried: 19
Podrobnejšie informácie:
| Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| počet tried | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 19 |
| počet žiakov | ||||||||||
| z toho ŠVVP | ||||||||||
| z toho v ŠKD |
Počet zapísaných prvákov k 30.6. 2005: súčet / počet dievčat
Skutočný počet žiakov 1.ročníka k 15.9.2005: súčet / počet dievčat
Počet detí s odloženou školskou dochádzkou: súčet / počet dievčat
Ukončenie školskej dochádzky na ZŠ k 30.6.2006
| Nižší ročník | 5.roč. | 6.roč. | 7.roč. | 8.roč. | 9.roč. | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet žiakov |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | AJ | D | EV | F | HV | Ch | M | NV | NJ | OV | POP | PP | PV | Pr | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | |||||||||||||||
| 1.B | |||||||||||||||
| 2.A | 1,50 | ||||||||||||||
| 2.B | 1,38 | ||||||||||||||
| 3.A | 1,35 | 1,30 | |||||||||||||
| 3.B | 1,35 | 1,30 | |||||||||||||
| 4.A | 1,59 | 1,32 | |||||||||||||
| 4.B | 1,63 | 1,21 | |||||||||||||
| 5.A | 2,18 | 1,86 | 1,18 | 2,55 | 1,91 | ||||||||||
| 5.B | 2,48 | 2,00 | 1,17 | 2,61 | 2,26 | ||||||||||
| 6.A | 2,45 | 1,95 | 2,09 | 1,00 | 2,45 | 1,77 | 1,91 | ||||||||
| 6.B | 2,14 | 2,00 | 2,18 | 1,00 | 2,27 | 1,91 | 1,82 | ||||||||
| 7.A | 2,34 | 2,04 | 2,10 | 1,11 | 2,34 | 2,14 | 2,24 | ||||||||
| 7.B | 2,60 | 2,30 | 2,13 | 1,23 | 3,00 | 2,43 | 2,40 | ||||||||
| 8.A | 2,33 | 2,84 | 2,32 | 1,20 | 2,68 | 2,60 | 2,76 | 2,64 | |||||||
| 8.B | 2,24 | 3,00 | 2,47 | 1,21 | 2,53 | 3,00 | 2,58 | 2,11 | |||||||
| 8.C | 2,35 | 2,71 | 2,18 | 1,06 | 2,53 | 2,65 | 2,41 | 2,12 | |||||||
| 9.A | 1,92 | 2,14 | 1,36 | 1,04 | 1,82 | 2,11 | 2,00 | 1,86 | 1,89 | ||||||
| 9.B | 3,41 | 3,82 | 3,57 | 1,21 | 3,50 | 3,57 | 3,70 | 3,61 | 3,46 |
| Trieda | Prv | SJL | Spr | TchV | TV | Vl | VV | Z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | 1,22 | |||||||
| 1.B | 1,45 | |||||||
| 2.A | 1,06 | 1,39 | 1,00 | |||||
| 2.B | 1,13 | 1,31 | 1,00 | |||||
| 3.A | 1,30 | 1,00 | 1,05 | |||||
| 3.B | 1,45 | 1,00 | 1,25 | |||||
| 4.A | 1,95 | 1,00 | 1,36 | |||||
| 4.B | 1,83 | 1,00 | 1,58 | |||||
| 5.A | 2,64 | 1,00 | 1,14 | 2,45 | ||||
| 5.B | 2,48 | 1,00 | 1,00 | 2,30 | ||||
| 6.A | 2,32 | 1,09 | 1,00 | 2,09 | ||||
| 6.B | 2,18 | 1,00 | 1,09 | 2,41 | ||||
| 7.A | 2,55 | 1,17 | 1,04 | 2,14 | ||||
| 7.B | 2,63 | 1,10 | 1,07 | 2,23 | ||||
| 8.A | 2,88 | 1,00 | 1,28 | 2,56 | ||||
| 8.B | 2,84 | 1,21 | 1,53 | 2,42 | ||||
| 8.C | 2,82 | 1,22 | 1,18 | 2,12 | ||||
| 9.A | 1,75 | 1,00 | 1,00 | 2,11 | ||||
| 9.B | 3,54 | 1,00 | 1,79 | 3,25 |
| Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
|---|---|---|---|---|
| 1.A | 18 | 18 | 0 | 0 |
| 1.B | 20 | 19 | 1 | 0 |
| 2.A | 18 | 18 | 0 | 0 |
| 2.B | 17 | 16 | 0 | 1 |
| 3.A | 20 | 20 | 0 | 0 |
| 3.B | 20 | 20 | 0 | 0 |
| 4.A | 22 | 22 | 0 | 0 |
| 4.B | 24 | 24 | 0 | 0 |
| 5.A | 22 | 22 | 0 | 0 |
| 5.B | 23 | 23 | 0 | 0 |
| 6.A | 22 | 21 | 1 | 0 |
| 6.B | 22 | 21 | 1 | 0 |
| 7.A | 31 | 27 | 1 | 3 |
| 7.B | 30 | 30 | 0 | 0 |
| 8.A | 25 | 24 | 1 | 0 |
| 8.B | 19 | 16 | 3 | 0 |
| 8.C | 18 | 17 | 0 | 1 |
| 9.A | 28 | 28 | 0 | 0 |
| 9.B | 28 | 28 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | 18 | 892 | 49,56 | 892 | 49,56 | 0 | 0,00 |
| 1.B | 20 | 1659 | 82,95 | 1659 | 82,95 | 0 | 0,00 |
| 2.A | 18 | 621 | 34,50 | 621 | 34,50 | 0 | 0,00 |
| 2.B | 17 | 676 | 39,76 | 676 | 39,76 | 0 | 0,00 |
| 3.A | 20 | 653 | 32,65 | 653 | 32,65 | 0 | 0,00 |
| 3.B | 20 | 1114 | 55,70 | 1114 | 55,70 | 0 | 0,00 |
| 4.A | 22 | 1228 | 55,82 | 1228 | 55,82 | 0 | 0,00 |
| 4.B | 24 | 1429 | 59,54 | 1429 | 59,54 | 0 | 0,00 |
| 5.A | 22 | 1685 | 76,59 | 1685 | 76,59 | 0 | 0,00 |
| 5.B | 23 | 1807 | 78,57 | 1807 | 78,57 | 0 | 0,00 |
| 6.A | 22 | 1682 | 76,45 | 1668 | 75,82 | 14 | 0,64 |
| 6.B | 22 | 1349 | 61,32 | 1349 | 61,32 | 0 | 0,00 |
| 7.A | 31 | 3557 | 114,74 | 2772 | 89,42 | 785 | 25,32 |
| 7.B | 30 | 1900 | 63,33 | 1900 | 63,33 | 0 | 0,00 |
| 8.A | 25 | 2230 | 89,20 | 2230 | 89,20 | 0 | 0,00 |
| 8.B | 19 | 1222 | 64,32 | 1198 | 63,05 | 24 | 1,26 |
| 8.C | 18 | 2573 | 142,94 | 1999 | 111,06 | 574 | 31,89 |
| 9.A | 28 | 2616 | 93,43 | 2616 | 93,43 | 0 | 0,00 |
| 9.B | 28 | 3904 | 139,43 | 3904 | 139,43 | 0 | 0,00 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Učebný variant | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet tried v ročníku | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 19 |
| šport.prípava | ||||||||||
| Matematika 5.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 1.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 3.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 5.-9. | ||||||||||
| Výtvarná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Hudobná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Technická výchova 5.-9. | ||||||||||
| Variant1.,2.,3. | ||||||||||
| Iné ( uveďte ) |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|---|---|---|
| Pohybová príprava | 5.-9. | 4 | 8 |
| Počet tried | Počet žiakov | Počet individ. integrovaných | |
|---|---|---|---|
| Nultého ročníka | 0 | 0 | 0 |
| Prvého ročníka | 2 | ||
| Bežných tried | 17 | ||
| Špeciálnych tried | 0 | ||
| Pre nadaných | 0 | ||
| Spolu | 19 |
Pracovný pomer
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
Vložiť text o prezentácii školy na verejnosti (napr. vydávanie školského časopisu, školské akadémie, športové a kultúrne akcie, poskytovanie služieb žiakom a rodičom a pod...)
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé
B) Krátkodobé
C) V školskom roku 2005/2006 boli školou vypracované projekty:
Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2005/2006, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
...
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín |
|---|---|---|
| Anglický jazyk-1.roč. | 0 | |
| Anglický jazyk-2. roč. | 15 | |
| Anglický jazyk-3.roč. | 13 | |
| Anglický jazyk-4. roč. | 16 | |
| Anglický jazyk-5.-7. roč. | 13 | |
| Envirokrúžok | 13 | |
| Futbal | 49 | |
| Hokejbal | 8 | |
| Hudobná skupina | 10 | |
| Hudobná skupina | 6 | |
| Hudobná skupina | 7 | |
| Konverzácia v anglickom jazyku | 20 | |
| Mladí redaktori | 15 | |
| Moderný tanec | 10 | |
| Moderný tanec | 27 | |
| Multimédiá a www-1 | 9 | |
| Multimédiá a www-2 | 11 | |
| Počítače a internet-1 | 0 | |
| Počítače a internet-10 | 0 | |
| Počítače a internet-2 | 21 | |
| Počítače a internet-3 | 22 | |
| Počítače a internet-4 | 23 | |
| Počítače a internet-5 | 15 | |
| Počítače a internet-6 | 11 | |
| Počítače a internet-7 | 13 | |
| Počítače a internet-8 | 24 | |
| Počítače a internet-9 | 11 | |
| Prírodovedný krúžok | 8 | |
| Šachový krúžok | 4 | |
| Umelecký workshop | 9 |
Vypracoval: Jozef Kušnier
V Bošanoch, 1. septembra 2007
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage