| Názov školy | Základná škola, Školská 14, 956 18 Bošany |
| Adresa školy | Školská 14, 95618 B0ŠANY |
| Telefón | 038 5427235 |
| zsbosany@zsbosany.edu.sk | |
| WWW stránka | zsbosany.edupage.org |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | RNDr. Jana Kontúrová | |||
| ZRŠ | Mgr. Katarína Schneidgenová | |||
| ZRŠ | Mgr. Mária Gajdošíková | |||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | Mgr. Janka Mišejová | |
| pedagogickí zamestnanci | Mgr. Henrieta Korvasová | |
| Mgr. Jana Buláková | ||
| ostatní zamestnanci | Bc. Miroslav Máliš | |
| zástupcovia rodičov | Mgr. Gyonky Srnková | |
| Ing. Pavol Kinček | ||
| MUDr. Dagmar Tvrdá | ||
| Viera Hudecová | ||
| zástupca zriaďovateľa | Ing. Pavel Štros | |
| Ervín Hronkovič | ||
| iní | Roman Moravčík |
Počet žiakov školy: 404
Počet tried: 19
Podrobnejšie informácie:
| Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| počet tried | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 19 |
| počet žiakov | ||||||||||
| z toho ŠVVP | ||||||||||
| z toho v ŠKD |
| Nižší ročník | 5.roč. | 6.roč. | 7.roč. | 8.roč. | 9.roč. | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet žiakov |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | AJ | B | D | EV | F | G | HV | Ch | IV | I | M | NV | NJ | OV | PP |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | |||||||||||||||
| 1.B | |||||||||||||||
| 2.A | 1,37 | ||||||||||||||
| 2.B | 1,42 | ||||||||||||||
| 3.A | 1,63 | ||||||||||||||
| 3.B | 1,33 | ||||||||||||||
| 4.A | 1,58 | ||||||||||||||
| 4.B | 1,58 | ||||||||||||||
| 5.A | 2,32 | 1,64 | 1,09 | 2,32 | |||||||||||
| 5.B | 1,7 | 1,45 | 1 | 1,75 | |||||||||||
| 6.A | 2,26 | 2,39 | 2,39 | 1,09 | 2,74 | 1,87 | |||||||||
| 6.B | 2,95 | 2,05 | 2,24 | 1,14 | 2,76 | 1,67 | |||||||||
| 7.A | 2,52 | 1,86 | 2,05 | 1,33 | 2,9 | 1,1 | |||||||||
| 7.B | 2,36 | 1,96 | 2,09 | 1,39 | 2,57 | 1,17 | |||||||||
| 8.A | 2,26 | 2,52 | 1,93 | 1,32 | 2,3 | 2,63 | 1,85 | ||||||||
| 8.B | 2,62 | 2,66 | 2,62 | 1,41 | 2,55 | 3 | 2,07 | ||||||||
| 9.A | 2,65 | 2,74 | 2,3 | 1,35 | 2,7 | 2,52 | 2,52 | ||||||||
| 9.B | 2,56 | 3,06 | 2,44 | 1,06 | 2,63 | 2,69 | 2,5 | ||||||||
| 9.C | 2,88 | 3,19 | 2,75 | 1,13 | 2,75 | 2,56 | 2,63 |
| Trieda | PP | PV | Pr | P | Prv | SJL | Spr | TchV | TV | Vl | VV | Z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | 1,22 | 1 | ||||||||||
| 1.B | 1,32 | 1 | ||||||||||
| 2.A | 1,26 | 1,53 | 1 | |||||||||
| 2.B | 1,21 | 1,68 | 1 | |||||||||
| 3.A | 1,37 | 1,37 | 1 | 1,26 | ||||||||
| 3.B | 1,2 | 1,33 | 1 | 1,2 | ||||||||
| 4.A | 1,32 | 1,68 | 1 | 1,58 | ||||||||
| 4.B | 1,42 | 1,74 | 1 | 1,32 | ||||||||
| 5.A | 1,86 | 2,41 | 1 | 1,05 | 2,27 | |||||||
| 5.B | 1,5 | 1,95 | 1 | 1 | 1,75 | |||||||
| 6.A | 2,39 | 2,52 | 1,09 | 1,13 | 2,61 | |||||||
| 6.B | 2,1 | 2,52 | 1 | 1 | 2,43 | |||||||
| 7.A | 2,24 | 2,52 | 1,18 | 1,19 | 1,95 | |||||||
| 7.B | 2,26 | 2,3 | 1 | 1,3 | 1,91 | |||||||
| 8.A | 2 | 2,52 | 1 | 1,22 | 2,26 | |||||||
| 8.B | 2,21 | 2,72 | 1,21 | 1,34 | 2,17 | |||||||
| 9.A | 2,39 | 2,7 | 1 | 1,22 | 2,61 | |||||||
| 9.B | 2 | 2,38 | 1 | 1,13 | 2,19 | |||||||
| 9.C | 2,19 | 2,69 | 1 | 1,06 | 2,44 |
| Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
|---|---|---|---|---|
| 1.A | 18 | 18 | 0 | 0 |
| 1.B | 19 | 17 | 2 | 0 |
| 2.A | 18 | 18 | 0 | 0 |
| 2.B | 18 | 18 | 0 | 0 |
| 3.A | 19 | 19 | 0 | 0 |
| 3.B | 16 | 15 | 0 | 1 |
| 4.A | 19 | 19 | 0 | 0 |
| 4.B | 20 | 19 | 0 | 1 |
| 5.A | 21 | 21 | 0 | 0 |
| 5.B | 20 | 20 | 0 | 0 |
| 6.A | 22 | 21 | 1 | 0 |
| 6.B | 21 | 19 | 1 | 1 |
| 7.A | 20 | 20 | 0 | 0 |
| 7.B | 22 | 22 | 0 | 0 |
| 8.A | 26 | 25 | 0 | 1 |
| 8.B | 29 | 28 | 1 | 0 |
| 9.A | 23 | 23 | 0 | 0 |
| 9.B | 16 | 16 | 0 | 0 |
| 9.C | 16 | 16 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | 18 | 433 | 433 | 0 | |||
| 1.B | 19 | 736 | 736 | 0 | |||
| 2.A | 18 | 1053 | 58,50 | 1053 | 58,50 | 0 | 0,00 |
| 2.B | 18 | 1135 | 63,06 | 1135 | 63,06 | 0 | 0,00 |
| 3.A | 19 | 1416 | 74,53 | 1416 | 74,53 | 0 | 0,00 |
| 3.B | 16 | 759 | 50,60 | 759 | 50,60 | 0 | 0,00 |
| 4.A | 19 | 786 | 41,37 | 786 | 41,37 | 0 | 0,00 |
| 4.B | 20 | 1464 | 1464 | 0 | |||
| 5.A | 21 | 1162 | 55,33 | 1162 | 55,33 | 0 | 0,00 |
| 5.B | 20 | 1344 | 67,20 | 1344 | 67,20 | 0 | 0,00 |
| 6.A | 22 | 2293 | 104,23 | 2293 | 104,23 | 0 | 0,00 |
| 6.B | 21 | 1805 | 1805 | 0 | |||
| 7.A | 20 | 1495 | 74,75 | 1495 | 74,75 | 0 | 0,00 |
| 7.B | 22 | 1873 | 85,14 | 1873 | 85,14 | 0 | 0,00 |
| 8.A | 26 | 2595 | 103,80 | 2595 | 103,80 | 0 | 0,00 |
| 8.B | 29 | 2594 | 89,45 | 2594 | 89,45 | 0 | 0,00 |
| 9.A | 23 | 2497 | 108,57 | 2497 | 108,57 | 0 | 0,00 |
| 9.B | 16 | 1895 | 118,44 | 1895 | 118,44 | 0 | 0,00 |
| 9.C | 16 | 2428 | 151,75 | 2428 | 151,75 | 0 | 0,00 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Učebný variant | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet tried v ročníku | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 19 |
| šport.prípava | ||||||||||
| Matematika 5.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 1.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 3.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 5.-9. | ||||||||||
| Výtvarná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Hudobná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Technická výchova 5.-9. | ||||||||||
| Variant1.,2.,3. | ||||||||||
| Iné ( uveďte ) |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Počet tried | Počet žiakov | Počet individ. integrovaných | |
|---|---|---|---|
| Nultého ročníka | |||
| Prvého ročníka | |||
| Bežných tried | |||
| Špeciálnych tried | |||
| Pre nadaných | |||
| Spolu |
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2007/2008 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2007/2008, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín |
|---|---|---|
| Anglický jazyk pre mierne pokročilých | 5 | |
| Anglický jazyk-1.roč. | 20 | |
| Anglický jazyk-2. roč. | 24 | |
| Anglický jazyk-3.roč. | 13 | |
| Anglický jazyk-4. roč. | 17 | |
| Enviro - racio | 11 | |
| Futbal | 48 | |
| Hudobná skupina | 11 | |
| Hudobná skupina | 9 | |
| Mladí redaktori | 16 | |
| Moderný tanec | 17 | |
| Moderný tanec | 39 | |
| Multimédiá a www | 16 | |
| Počítače a internet-1 | 19 | |
| Počítače a internet-2 | 16 | |
| Počítače a internet-3 | 21 | |
| Počítače a internet-4 | 17 | |
| Počítače a internet-5 | 17 | |
| Počítače a internet-6 | 17 | |
| Počítače a internet-7 | 15 | |
| Prírodovedný krúžok | 7 | |
| Šachový krúžok | 7 |
Vypracoval: RNDr. Jana Kontúrová
V Bošanoch, 26. júna 2009
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage