| Názov školy | Základná škola, Školská 14, Bošany |
| Adresa školy | Školská 14, 95618 B0ŠANY |
| Telefón | 038 5372011 |
| zsbosany@zsbosany.edu.sk | |
| WWW stránka | zsbosany.edupage.org |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | RNDr. Jana Kontúrová | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|
Počet žiakov školy: 431
Počet tried: 19
Podrobnejšie informácie:| Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| počet tried | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 19 |
| počet žiakov | ||||||||||
| z toho ŠVVP | ||||||||||
| z toho v ŠKD |
| Nižší ročník | 5.roč. | 6.roč. | 7.roč. | 8.roč. | 9.roč. | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet žiakov |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | ANJ | BIO | DEJ | ETV | FYZ | GEG | HUV | CHE | IFV | INF | INF | MAT | NBV | NJ | OBN |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | 1,05 | 1 | 1,05 | 1,3 | |||||||||||
| 1.B | 1,05 | 1 | 1 | 1,3 | |||||||||||
| 2.A | 1 | 1,79 | |||||||||||||
| 2.B | 1 | 1,72 | |||||||||||||
| 3.A | 1 | 1,58 | |||||||||||||
| 3.B | 1,06 | 1,56 | |||||||||||||
| 4.A | 1 | 2 | |||||||||||||
| 4.B | 1 | 2,12 | |||||||||||||
| 5.A | 1,95 | 1,68 | 1,32 | 1,84 | 1,16 | 2,05 | |||||||||
| 5.B | 1,94 | 1,5 | 1,28 | 1,28 | 1,11 | 1,89 | |||||||||
| 6.A | 2,57 | 2,67 | 2,05 | 1,24 | 2,43 | ||||||||||
| 6.B | 2,27 | 2,09 | 2,14 | 1,18 | 2,68 | ||||||||||
| 7.A | 2,91 | 2,32 | 2,82 | 1,45 | 2,95 | ||||||||||
| 7.B | 2,67 | 2,48 | 2,29 | 1,33 | 2,67 | ||||||||||
| 8.A | 2,43 | 2,59 | 2,36 | 1,45 | 2,41 | 3,09 | 4 | ||||||||
| 8.B | 2,1 | 2,5 | 2,18 | 1,09 | 2,27 | 2,73 | |||||||||
| 9.A | 2,36 | 2,8 | 2,16 | 1,28 | 2,36 | 2,76 | |||||||||
| 9.B | 2,44 | 3,11 | 2,3 | 1,41 | 2,7 | 3,07 | |||||||||
| 1.C |
| Trieda | OBV | PP | PCP | PVC | PRI | PDA | Prv | RUJ | SJL | SPR | TEH | TSV | TEV | VLA | VYV |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | 1,15 | 1,45 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||
| 1.B | 1 | 1,35 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||
| 2.A | 1,26 | 1,74 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||
| 2.B | 1,28 | 1,5 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||
| 3.A | 1 | 1,37 | 1,63 | 1 | 1 | 1,26 | 1 | ||||||||
| 3.B | 1,06 | 1,67 | 1,89 | 1 | 1,11 | 1,39 | 1,17 | ||||||||
| 4.A | 1 | 1,58 | 1,58 | 1 | 1 | 1,47 | 1 | ||||||||
| 4.B | 1 | 1,78 | 1,88 | 1 | 1 | 1,59 | 1 | ||||||||
| 5.A | 1,21 | 2,16 | 1 | 1 | |||||||||||
| 5.B | 1,11 | 2,06 | 1 | 1,06 | |||||||||||
| 6.A | 1,62 | 1,95 | 2,62 | 1 | 1,1 | ||||||||||
| 6.B | 1,55 | 2,05 | 2,55 | 1 | 1,27 | ||||||||||
| 7.A | 1,95 | 2,55 | 2,95 | 1,09 | 1,32 | ||||||||||
| 7.B | 1,76 | 2,57 | 2,81 | 1 | 1,29 | ||||||||||
| 8.A | 2,59 | 2,09 | 2,95 | 1 | 1,05 | ||||||||||
| 8.B | 2,5 | 1,86 | 2 | 1 | 1,27 | ||||||||||
| 9.A | 2,28 | 2,12 | 2,6 | 1 | 1,08 | ||||||||||
| 9.B | 2,67 | 2,37 | 2,85 | 1 | 1,33 | ||||||||||
| 1.C |
| Trieda | ZEM |
|---|---|
| 1.A | |
| 1.B | |
| 2.A | |
| 2.B | |
| 3.A | |
| 3.B | |
| 4.A | |
| 4.B | |
| 5.A | |
| 5.B | |
| 6.A | 2,38 |
| 6.B | 2,18 |
| 7.A | 2,5 |
| 7.B | 2,38 |
| 8.A | 2,27 |
| 8.B | 1,91 |
| 9.A | 2,28 |
| 9.B | 2,33 |
| 1.C |
| Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
|---|---|---|---|---|
| 1.A | 21 | 19 | 1 | 1 |
| 1.B | 21 | 19 | 1 | 1 |
| 2.A | 19 | 19 | 0 | 0 |
| 2.B | 18 | 18 | 0 | 0 |
| 3.A | 19 | 19 | 0 | 0 |
| 3.B | 18 | 18 | 0 | 0 |
| 4.A | 19 | 19 | 0 | 0 |
| 4.B | 18 | 16 | 0 | 2 |
| 5.A | 19 | 19 | 0 | 0 |
| 5.B | 20 | 18 | 0 | 2 |
| 6.A | 21 | 21 | 0 | 0 |
| 6.B | 22 | 22 | 0 | 0 |
| 7.A | 21 | 18 | 3 | 0 |
| 7.B | 21 | 20 | 0 | 1 |
| 8.A | 21 | 21 | 0 | 0 |
| 8.B | 21 | 21 | 0 | 0 |
| 9.A | 26 | 25 | 0 | 1 |
| 9.B | 27 | 27 | 0 | 0 |
| 1.C | 43 | 0 | 0 | 43 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | 21 | 1336 | 66,80 | 1336 | 66,80 | 0 | 0,00 |
| 1.B | 21 | 1217 | 60,85 | 1217 | 60,85 | 0 | 0,00 |
| 2.A | 19 | 1022 | 53,79 | 1022 | 53,79 | 0 | 0,00 |
| 2.B | 18 | 991 | 55,06 | 991 | 55,06 | 0 | 0,00 |
| 3.A | 19 | 1241 | 65,32 | 1241 | 65,32 | 0 | 0,00 |
| 3.B | 18 | 1387 | 77,06 | 1387 | 77,06 | 0 | 0,00 |
| 4.A | 19 | 963 | 50,68 | 963 | 50,68 | 0 | 0,00 |
| 4.B | 18 | 904 | 56,50 | 904 | 56,50 | 0 | 0,00 |
| 5.A | 19 | 880 | 46,32 | 880 | 46,32 | 0 | 0,00 |
| 5.B | 20 | 1042 | 57,89 | 1042 | 57,89 | 0 | 0,00 |
| 6.A | 21 | 1194 | 56,86 | 1194 | 56,86 | 0 | 0,00 |
| 6.B | 22 | 2314 | 105,18 | 2314 | 105,18 | 0 | 0,00 |
| 7.A | 21 | 1912 | 91,05 | 1906 | 90,76 | 6 | 0,29 |
| 7.B | 21 | 1658 | 82,90 | 1658 | 82,90 | 0 | 0,00 |
| 8.A | 21 | 1515 | 72,14 | 1511 | 71,95 | 4 | 0,19 |
| 8.B | 21 | 2367 | 112,71 | 2361 | 112,43 | 6 | 0,29 |
| 9.A | 26 | 3444 | 137,76 | 3444 | 137,76 | 0 | 0,00 |
| 9.B | 27 | 3559 | 131,81 | 3499 | 129,59 | 60 | 2,22 |
| 1.C | 43 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Učebný variant | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet tried v ročníku | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 19 |
| šport.prípava | ||||||||||
| Matematika 5.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 1.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 3.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 5.-9. | ||||||||||
| Výtvarná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Hudobná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Technická výchova 5.-9. | ||||||||||
| Variant1.,2.,3. | ||||||||||
| Iné ( uveďte ) |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Počet tried | Počet žiakov | Počet individ. integrovaných | |
|---|---|---|---|
| Nultého ročníka | |||
| Prvého ročníka | |||
| Bežných tried | |||
| Špeciálnych tried | |||
| Pre nadaných | |||
| Spolu |
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2008/2009 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2008/2009, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín |
|---|---|---|
| Anglický jazyk 1.1 | 16 | |
| Anglický jazyk 1.2 | 21 | |
| Anglický jazyk 1.3 | 11 | |
| Anglický jazyk pre mierne pokročilých | 10 | |
| Hudobná skupina | 11 | |
| Počítače a internet-1 | 12 | |
| Počítače a internet-2 | 9 | |
| Počítače a internet-3 | 17 | |
| Počítače a internet-4 | 12 | |
| Počítače a internet-5 | 19 | |
| Počítače a internet-6 | 11 | |
| Počítače a Internet-7 | 11 | |
| Prírodovedný a chemický | 9 | |
| Redaktori a Multimédiá | 10 | |
| Šachový krúžok | 7 | |
| Tanec | 11 | |
| Tanec | 25 | |
| T-Ball | 17 | |
| Tenis | 10 | |
| Tvorba dekorácií | 18 | |
| Volejbal dievčatá | 13 |
Vypracoval: RNDr. Jana Kontúrová
V Bošanoch, 25. júna 2010
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage