| Názov školy | Základná škola, Školská 14, Bošany |
| Adresa školy | Školská 14, 95618 B0ŠANY |
| Telefón | 038 5372011 |
| zsbosany@zsbosany.edu.sk | |
| WWW stránka | zsbosany.edupage.org |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | RNDr. Jana Kontúrová | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|
Počet žiakov školy: 339
Počet tried: 18
Podrobnejšie informácie:| Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| počet tried | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 18 |
| počet žiakov | 41 | 34 | 40 | 38 | 35 | 34 | 38 | 40 | 39 | 339 |
| z toho ŠVVP | 1 | 1 | 2 | 4 | ||||||
| z toho v ŠKD |
| Nižší ročník | 5.roč. | 6.roč. | 7.roč. | 8.roč. | 9.roč. | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet žiakov |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | ANJ | BIO | DEJ | ETV | FYZ | GEG | HUV | CHE | IFV | INF | MAT | NBV | NEJ | OBN | OBV |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | 1 | 1 | 1 | 1,18 | |||||||||||
| 1.B | 1,05 | 1 | 1 | 1,33 | |||||||||||
| 2.A | 1,06 | 1 | 1,06 | 1,61 | |||||||||||
| 2.B | 1,11 | 1 | 1 | 1,5 | |||||||||||
| 3.A | 1,37 | 1 | 1 | 1,58 | |||||||||||
| 3.B | 1,55 | 1 | 1 | 1,6 | |||||||||||
| 4.A | 1,37 | 1,11 | 1,63 | ||||||||||||
| 4.B | 1,81 | 1 | 2,05 | ||||||||||||
| 5.A | 1,78 | 1,39 | 1,28 | 1,78 | 1 | 1,78 | 1,39 | ||||||||
| 5.B | 1,76 | 1,71 | 1,41 | 2 | 1 | 2,18 | 1,65 | ||||||||
| 6.A | 2,17 | 1,94 | 1,72 | 2,17 | 2,22 | 1 | 1,56 | 2,28 | 1,56 | ||||||
| 6.B | 1,77 | 1,69 | 1,85 | 2,08 | 1,85 | 1,15 | 1,62 | 2,15 | 1,31 | ||||||
| 7.A | 2,26 | 2 | 1,79 | 1,84 | 2,37 | 1,11 | 2,11 | 2,63 | 1,47 | ||||||
| 7.B | 2,3 | 2,05 | 2,5 | 2 | 2,3 | 1,1 | 2,2 | 2,65 | 1,85 | ||||||
| 8.A | 2,53 | 2,63 | 2,05 | 1,11 | 2,42 | 2,74 | 2,16 | ||||||||
| 8.B | 2,1 | 2,62 | 2 | 1 | 2,1 | 2,71 | 1,48 | ||||||||
| 9.A | 2,47 | 3 | 2,42 | 1,05 | 2,58 | 2,84 | 2,37 | ||||||||
| 9.B | 2,63 | 2,89 | 2,53 | 1 | 2,68 | 2,84 | 2,68 |
| Trieda | PP | PCP | PVC | PRI | PDA | Prv | RUJ | SJL | SPR | SEE | TEH | THD | TSV | TEV | VLA |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | 1 | 1,5 | 1 | 1 | |||||||||||
| 1.B | 1,14 | 1,48 | 1 | 1 | |||||||||||
| 2.A | 1,61 | 1,83 | 1 | 1 | 1,33 | ||||||||||
| 2.B | 1,17 | 1,67 | 1 | 1 | 1,06 | ||||||||||
| 3.A | 1,47 | 1,74 | 1 | 1,05 | 1,47 | ||||||||||
| 3.B | 1,15 | 1,65 | 1 | 1 | 1,35 | ||||||||||
| 4.A | 1 | 1,37 | 1,89 | 1 | 1 | 1,47 | |||||||||
| 4.B | 1 | 1,71 | 2,19 | 1 | 1 | 2,1 | |||||||||
| 5.A | 2 | 1 | |||||||||||||
| 5.B | 2,24 | 1 | |||||||||||||
| 6.A | 1,89 | 2,28 | 1 | ||||||||||||
| 6.B | 2 | 2 | 1 | ||||||||||||
| 7.A | 2,47 | 2,74 | 1 | 1,47 | |||||||||||
| 7.B | 2,6 | 2,45 | 1,05 | 1,35 | |||||||||||
| 8.A | 2,63 | 2,79 | 1,11 | 1,21 | |||||||||||
| 8.B | 1,9 | 2,76 | 1 | 1,24 | |||||||||||
| 9.A | 1,89 | 2,74 | 1,11 | 1,44 | |||||||||||
| 9.B | 2,42 | 2,58 | 1 | 1,72 |
| Trieda | VUM | VYV | ZEM |
|---|---|---|---|
| 1.A | 1 | ||
| 1.B | 1,14 | ||
| 2.A | 1,11 | ||
| 2.B | 1 | ||
| 3.A | 1 | ||
| 3.B | 1 | ||
| 4.A | 1 | ||
| 4.B | 1 | ||
| 5.A | 1,17 | ||
| 5.B | 1,06 | ||
| 6.A | 1,28 | ||
| 6.B | 1,08 | ||
| 7.A | 1,26 | ||
| 7.B | 1,3 | ||
| 8.A | 1,26 | 2,63 | |
| 8.B | 1,1 | 2,05 | |
| 9.A | 1,1 | 2,89 | |
| 9.B | 1,21 | 2,47 |
| Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
|---|---|---|---|---|
| 1.A | 22 | 22 | 0 | 0 |
| 1.B | 21 | 21 | 0 | 0 |
| 2.A | 18 | 17 | 1 | 0 |
| 2.B | 18 | 18 | 0 | 0 |
| 3.A | 20 | 18 | 1 | 1 |
| 3.B | 21 | 20 | 0 | 1 |
| 4.A | 19 | 19 | 0 | 0 |
| 4.B | 21 | 21 | 0 | 0 |
| 5.A | 18 | 18 | 0 | 0 |
| 5.B | 18 | 17 | 0 | 1 |
| 6.A | 18 | 18 | 0 | 0 |
| 6.B | 17 | 13 | 0 | 4 |
| 7.A | 19 | 19 | 0 | 0 |
| 7.B | 21 | 18 | 0 | 3 |
| 8.A | 19 | 19 | 0 | 0 |
| 8.B | 23 | 21 | 0 | 2 |
| 9.A | 19 | 19 | 0 | 0 |
| 9.B | 20 | 19 | 0 | 1 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | 22 | 1258 | 57,18 | 1258 | 57,18 | 0 | 0,00 |
| 1.B | 21 | 1420 | 67,62 | 1420 | 67,62 | 0 | 0,00 |
| 2.A | 18 | 1147 | 63,72 | 1147 | 63,72 | 0 | 0,00 |
| 2.B | 18 | 916 | 50,89 | 916 | 50,89 | 0 | 0,00 |
| 3.A | 20 | 1445 | 76,05 | 1445 | 76,05 | 0 | 0,00 |
| 3.B | 21 | 2021 | 2021 | 0 | |||
| 4.A | 19 | 1564 | 82,32 | 1564 | 82,32 | 0 | 0,00 |
| 4.B | 21 | 1773 | 1773 | 0 | |||
| 5.A | 18 | 1722 | 95,67 | 1722 | 95,67 | 0 | 0,00 |
| 5.B | 18 | 1807 | 106,29 | 1807 | 106,29 | 0 | 0,00 |
| 6.A | 18 | 1512 | 84,00 | 1512 | 84,00 | 0 | 0,00 |
| 6.B | 17 | 1040 | 80,00 | 1040 | 80,00 | 0 | 0,00 |
| 7.A | 19 | 2075 | 109,21 | 2075 | 109,21 | 0 | 0,00 |
| 7.B | 21 | 1756 | 97,56 | 1756 | 97,56 | 0 | 0,00 |
| 8.A | 19 | 1570 | 82,63 | 1570 | 82,63 | 0 | 0,00 |
| 8.B | 23 | 2699 | 128,52 | 2681 | 127,67 | 18 | 0,86 |
| 9.A | 19 | 2653 | 139,63 | 2602 | 136,95 | 51 | 2,68 |
| 9.B | 20 | 3364 | 177,05 | 3356 | 176,63 | 8 | 0,42 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Učebný variant | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet tried v ročníku | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 18 |
| šport.prípava | ||||||||||
| Matematika 5.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 1.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 3.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 5.-9. | ||||||||||
| Výtvarná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Hudobná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Technická výchova 5.-9. | ||||||||||
| Variant1.,2.,3. | ||||||||||
| Iné ( uveďte ) |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Počet tried | Počet žiakov | Počet individ. integrovaných | |
|---|---|---|---|
| Nultého ročníka | |||
| Prvého ročníka | |||
| Bežných tried | |||
| Špeciálnych tried | |||
| Pre nadaných | |||
| Spolu |
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2010/2011 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2010/2011, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Anglický jazyk | 12 | Mgr. Tatiana Jakubičková | |
| Anglický jazyk | 7 | Mgr. Mária Gulišová | |
| Čitateľský | 10 | Mgr. Tatiana Jakubičková | |
| Čitateľský | 9 | Mgr. Tatiana Jakubičková | |
| eTwinning | 4 | PaedDr. Eva Hradiská | |
| Futbal | 14 | Mgr. Peter Šándor | |
| Futbal | 20 | Mgr. Pavol Šišmič | |
| Geografia | 6 | PaedDr. Dana Pecárová | |
| Konverzácia v ANJ | 9 | Mgr. Ivana Mikulová | |
| Malí tanečníci | 25 | Mgr. Janka Mišejová | |
| Mladí redaktori | 10 | Mgr. Jana Buláková | |
| Počítače a internet | 10 | Mgr. Eva Kapustová | |
| Počítače a internet | 11 | PaedDr. Dana Pecárová | |
| Počítače a internet | 15 | Ing. Miroslav Máliš | |
| Počítače a internet | 18 | Mgr. Henrieta Korvasová | |
| Prírodné vedy | 9 | Mgr. Ján Ryban | |
| Šach | 6 | Mgr. Pavol Šišmič | |
| Tanečný krúžok | 20 | Mgr. Jana Valachová | |
| T-Ball | 0 | Mgr. Henrieta Korvasová | |
| Turistický | 58 | Mgr. Martin Hallon | |
| Videokrúžok | 13 | Ing. Miroslav Máliš | |
| Volejbal | 13 | Mgr. Peter Šándor | |
| Základy finančnej gramotnosti | 20 | Mgr. Martin Hallon |
Vypracoval: RNDr. Jana Kontúrová
V Bošanoch, 29. júna 2012
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage