V našom ŠKD nás dnes navštívilo Divadielko Severka, ktoré si pre deti pripravilo krásnu rozprávku „Ako si Čimo kamaráta hľadal“. Príbeh o malom vrabčekovi Čimovi, ktorý objavoval svet a spoznával nových kamarátov, nás zaujal všetkých od začiatku až do konca.
Rozprávka niesla krásne posolstvo o odvahe, priateľstve a dobrom vtáčom srdiečku. Deti sa do deja s nadšením zapájali, pozorne sledovali osudy vrabčeka Čima a spolu s ním prežívali jeho dobrodružstvá.
Predstavenie sa deťom veľmi páčilo. Bolo nielen zábavné, ale aj poučné. Za príjemný kultúrny zážitok, milé vystúpenie a krásne posolstvo srdečne ďakujeme Divadielku Severka a tešíme sa na ďalšie stretnutie.
Do fotogalérie bol pridaný nový album Divadielko Severka v ŠKD.
