• Sieň slávy

• Jedinečné úspechy našich žiakov, úspechy celoslovenského charakteru, na ktoré je škola pyšná. Žiaci zaradení do siene slávy sú príkladom pre všetkých súčasných žiakov školy:

1) Marek Sivý - majster Slovenska v skoku do diaľky v roku 2007

2) Samuel Pecár - 3. miesto v celoslovenskom kole geografickej olympiády v roku 2008

3) Michaela Gálisová - 1. miesto v celoslovenskom kole súťaže v prednese povesti Šaliansky Maťko v roku 2003, 4. miesto v celoslovenskom kole geografickej olympiády v roku 2009

4) Na majstrovstvách Slovenska 8.5.2009 v stolnom tenise žiakov základných škôl v Kalinove získalo 2. miesto družstvo v zložení Juraj Žatko, Jozef Repka,Róbert Bučko, Juraj Krchník. Mimoriadny úspech zaznamenali stolní tenisti aj o rok neskôr, keď získali 3. miesto na majstrovstvách Slovenska v Kežmarku.