• Slávnostné ukončenie školského roka 2021/2022

• 1. 7. 2022
          • 30. júna žiaci našej školy poslednýkrát v tomto školskom roku prekročili jej brány a pred prázdninami si prevzali vysvedčenia. Ešte predtým sa však zúčastnili na slávnostnom ukončení, kde ich peknými príhovormi privítala pani riaditeľka, pán starosta a predsedníčka rodičovského združenia, ktorá  všetkých zamestnancov potešila zaujímavým darčekom. Nasledovalo ocenenie žiakov, ktorí za svoje študijné výsledky a vzornú prácu dostali riaditeľskú pochvalu. Ocenení boli aj učitelia, ktorí sa podieľali na príprave 60. výročia školy a svoju energiu a srdce venujú škole pri každej príležitosti: Štefánia Šprochová, Dana Pecárová, Jana Buláková, Jana Valachová, Jana Mišejová a Tereza Majzel Šimková. Svoje posledné zvonenie si opäť vypočuli aj deviataci. Žiaci 9. A, 9. B a 9. C sa rozlúčili krásnym príhovorom a pesničkou. Dojatí potom ešte dlho spomínali na zážitky a úspechy, ktoré tu dosiahli. Želáme im veľa úspechov a chuti do práce na strednej škole. So všetkými ostatnými žiakmi sa uvidíme v budúcom školskom roku a veríme, že prídu oddýchnutí a plní energie do ďalšej práce.