• Výsledky výtvarnej súťaže "Lacove chrobáky"

• 31. 8. 2022
          • Dnes sme dostali veľmi potešujúcu správu o výsledkoch celoslovenskej výtvarnej súťaže "Lacove chrobáky", do ktorej sme v júni poslali šesť najlepších výkresov z našej školy. Odborná porota posudzovala takmer 600 výtvarných prác žiakov z rôznych častí Slovenska. O tom, že práce našich žiakov patrili k najkrajším v súťaži, svedčia ich vynikajúce umiestnenia:

Kategória "REALITA" ZŠ 11-15 rokov:
            1. miesto: Janka Vlčková, 7.B,
            2. miesto: Lenka Vlčková, 7.B,
            Čestné uznanie: Yasmine Moussa, 9.B, Tamara Husárová, 7.B.

Kategória "FANTÁZIA" ZŠ 11-15 rokov:
            2. miesto: Ondrej Danko, 7.B.
            Výtvarná práca, ktorú vytvorila v tejto kategórii Timea Kavečková, 7.B zdobí plagát súťaže s oznamom o vernisáži.

Všetky práce našich žiakov si počínali vynikajúco a preto všetkým srdečne blahoželáme.
            Výhercovia, ale aj iní záujemcovia sa môžu zúčastniť slávnostného oceňovania a vernisáže výstavy, ktorá sa bude konať v sobotu 3.9.2022 o 15:00 hod v náučnom parku Jozefa Lacu Pod Kopánkou v Nemšovej - Ľuborči.  Výsledková listina: vyhercovia_Lacove_chrobaky_2022.pdf